Poznaj Colli InternationalPodstawowym przedmiotem działalności Spółki Colli International Sp. z o.o. jest świadczenie usług w zakresie: krajowej i międzynarodowej spedycji całopojazdowej oraz przesyłek drobnicowych.

Zapewniamy kompleksową obsługę Klientów w systemie „door to door”, obejmującej podjęcie towarów we wskazanym miejscu załadunku i dostarczenia ich w najkrótszym czasie do Odbiorcy wraz z załatwieniem wszelkich formalności celnych. Naszym standardem jest dzisiaj między innymi: bezpieczne i błyskawiczne dostarczenie towaru do Klienta oraz sprawne i elastyczne reagowanie na rosnące i coraz bardziej wyrafinowane jego potrzeby. Obecnie nie wystarcza już bowiem tylko wyprodukowanie dobrego towaru. Istotna jest także gwarancja zachowania terminu i dowóz towaru „do drzwi” klienta; niezależnie od tego, w jakiej części świata chce on go sprzedać lub skąd określone produkty sprowadzić do Polski.

Zamierzenia na najbliższe lata przewidują obok aktywnego rozwoju podstawowej działalności spółki, zdywersyfikowanie zakresu jej działania, wprowadzenie innowacji i poszukiwanie nowych obszarów, które umożliwią firmie zwiększenie jej potencjału ekonomicznego. Sukcesem naszej firmy jest przede wszystkim właściwie dobrany zespół ludzi, który doskonale zna specyfikę polskiego rynku transportowo-spedycyjnego. Wszyscy pracownicy wykazują się dużym zaangażowaniem w wykonywaną pracę oraz identyfikują się z potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów oraz nie boją się podjąć największych wyzwań, przez co dajemy gwarancję rzetelnej i sprawnej obsługi naszych klientów.

Chciałbym Państwa zapewnić, że wszelkie kroki podejmowane przez Zarząd spółki będą ukierunkowane na przyniesienie obecnym i potencjalnym Klientom satysfakcji ze współpracy z naszą firmą. Dołożymy wszelkich starań, by nie zawieść Państwa zaufania, a ponadto wzmocnić własną pozycję wśród krajowych spedytorów.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji!


Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij